Wesołe miasteczko w rodzinnym gronie – plan dnia


Morze Bałtyckie jest jednym(ą) z najpopularniejszych punktów rodzinnych wyjazdów. Szczególnie sezon letni napędza tu turystykę. Wyjazd nad polskie morze to okazja do zażycia relaksu nad morzem, jak również trochę bardziej aktywnego spędzenia czasu. Dla przykładu, miejscem gdzie można znaleźć cały szereg atrakcji jest Władysławowo – wesołe miasteczko, które tam funkcjonuje jest ciekawym pomysłem na rodzinny(ą) eskapadę. Ale jak zaplanować pobyt tam?

Jak zostało zauważone, Władysławowo to nie tylko morze i restauracje, to także kompletnie wyposażone wesołe miasteczko. Wesołe miasteczka posiadają w swojej ofercie dużo atrakcji dla wszystkich grup wiekowych. Obfitość atrakcji i ich tematyczność sprawiają, że każda(y) osoba może znaleźć tu coś interesującego.

Najmłodszym gościom na pewno spodobają się różnego rodzaju karuzele i zjeżdżalnie. Poza tym, że są dostosowane do wzrostu i wieku do dzieci, są również podzielone na różne grupy tematycznie. Dobra zabawa dla dziewczynek i dla chłopców. Kolejną atrakcją, którą ubóstwiają dzieci są klimatyczne miejsca typu dom(u) strachów, gabinet(u) luster czy kino(a) 9d, które dzięki profesjonalnemu wystrojowi mogą wywołać wiele radości. Starsze dzieci i dorośli nie zostali pominięci w trakcie projektowania parku rozrywki. Dużo kolejek, bądź urządzeń czeka tu na starszych gości. Gwarantują one dużego wystrzału adrenaliny dzięki temu jak zostały skonstruowane. Oczywiście, wszelkie punkty programu muszą też spełniać obowiązujące zasady bezpieczeństwa i zapewniać klientom odpowiednią ochronę. Dobrym miejscem na odpoczynek między różnymi zjeżdżalniami i  karuzelami są bogato rozstawione punkty gastronomiczne i place gier i zabaw.

Przykładowa trasa po wesołym miasteczku

Biorąc pod uwagę duże rozmiary wesołego miasteczka, udając się tam dobrze mieć chociaż listę rzeczy, które chcemy odwiedzić. Mnogość atrakcji powoduje, że sprawdzenie każdej z nich jest w zasadzie niemożliwe. Warto wizytę zacząć pomału, wciąż zwiększając poziom intensywności doświadczeń.

wygrać symboliczne upominki. Kolejnym miejscem, które bardzo spodoba się pociechom będą liczne dmuchane zjeżdżalnie, jak również gokarty i elektryczne karuzele. Gdy te atrakcje zostaną sprawdzone, ciekawą ideą jest wizyta w domu strachów. Niespodzianki, które tam znajdziemy mogą przyspieszyć bicie serca zarówno dzieciom, jak i ich opiekunom. Gabinet luster, które wydłużają, pogrubiają i tworzą wszelkiego rodzaju efekty optyczne z kolei dostarczy gościom wiele śmiechu. szybki przystanek w strefie gastronomicznej na oddech i można skorzystać z kolejek. Tutaj pojawiają się atrakcje dla starszych osób. Kolejki jeżdżące z olbrzymią prędkością, katapulty bądź też Crazy Tower to przeżycia, które zostaną na długo we wspomnieniach każdego kto je wypróbuje. Pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika podniesionej adrenaliny. Po całym dniu harców czeka na nas kino 9D, gdzie można odpocząć i cieszyć oko realistycznymi seansami z dużą ilością efektów specjalnych.

Na co zwrócić uwagę planując odwiedziny w wesołym miasteczku

Wizyta w wesołym miasteczku ma być przede wszystkim dobrze spędzonym czasem. Dlatego planując wycieczkę należy uwzględnić przede wszystkim preferencje członków rodziny. Ustalenie kompromisu pozwoli mieć pewność, że cala rodzina będzie się wyśmienicie bawić\mieć fun. Niegłupim pomysłem jest także poczytanie opinii w sieci, często komentarze innych osób są pomocne. Istnieje również możliwość skorzystania z rady pracowników wesołego miasteczka. Niezależnie od tego, czy będzie to zorganizowana czy spontaniczna wycieczka, przy okazji wizyty we Władysławowie, warto uwzględnić tutejsze wesołe miasteczko.